Sylwester pod chmurką

Sylwester na rynku miejskim to świetny pomysł dla osób, którym nie straszny mróz i przygoda. Jeśli mowa o przygodzie – nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć i kogo będzie można tam spotkać (nawet całkiem przypadkowo…).

Co roku głośno o sylwestrowym szaleństwie na rynkach w największych miastach Polski. Ludzie często zjeżdżają się z całego kraju, np. do Krakowa, Wrocławia, czy Warszawy, aby zobaczyć swoje ulubione gwiazdy i pobawić się w rytmie  sylwestrowej muzyki. Nie jest to jednak jedyny sposób zobaczenia i usłyszenia ulubionego zespołu, czy wokalisty. W związku z tym, że tego typu sylwester jest zawsze wielką atrakcją, emitowany jest on przez stacje telewizyjne. Tak więc nie tylko śmiałkowie na rynku, ale również ci w domach (nawet w najodleglejszych zakątkach kraju/świata) mogą poczuć jego urok.

Sylwester na rynku organizowany jest przez władze miejskie – niestety nie wszystkie polskie miasta mogą się taką atrakcją poszczycić. Najgłośniejsze zeszłoroczne imprezy odbyły się w: Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Częstochowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie. Zaproszone na nich gwiazdy dały z siebie wszystko, żeby wprawić w dobry nastrój przybyłych na ich występ imprezowiczów. Tak będzie i tym razem.

Gdzie zapowiada się najciekawiej? Pewnie tak, jak ma to miejsce co roku, najwięcej osób zgromadzi się na rynku we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Wrocław zapewnia występ gwiazdy muzyki pop – Doroty „Dody” Rabczewskiej oraz profesjonalny pokaz sztucznych ogni trwający 20 minut i podzielony na 3 części (najciekawsze na końcu). Kraków na tegoroczną imprezę WOW! Night 2010 zaprosił młodych artystów, wśród których gwiazdą wieczoru ma być Kelis – artystka związana z muzyką klubową i r’n’b. Warszawa z kolei postawiła na tajemnicę, tzn. jak na razie nie wiele można powiedzieć o zaproszonych gwiazdach. Pewne jest jedynie, że impreza przebiegać ma pod hasłem: „Zakochaj się w Warszawie – Sylwestrowa Moc Przebojów”.

Każda z powyższych propozycji brzmi obiecująco. Jeśli do tej pory nic nie zaplanowałaś/zaplanowałeś, zbieraj znajomych i przyjeżdżaj na jedną z najbardziej odjazdowych imprez sylwestrowych pod gołym niebem!